Toptan ve Perakende Satış

Esenyurt’ta faaliyet gösteren toptan ve perakende satış yapan firmamız, müşterilerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Uzman kadrosu ile birlikte, elektrik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Firmanız, müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilmiş hizmetler sunmakta ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Toptan satışı ile birlikte, işletmelerin büyük ölçekli elektrik ihtiyaçlarını karşılamakta ve perakende satışı ile de bireysel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Firmanızın sunduğu ürünler arasında aydınlatma malzemeleri, kablolar, sigortalar, prizler, topraklama malzemeleri, ev aletleri, endüstriyel cihazlar ve birçok farklı elektrik malzemesi yer almaktadır. Tüm ürünler, kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerinden oluşmakta ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunulmaktadır.

Firmanızın uzman kadrosu, müşterilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hizmetler sunmakta ve elektrik arızalarının çözümü konusunda da müşterilerine hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Ayrıca, müşterilerin projeleri için danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmanız, güvenilir ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunarak, sektörde öncü konuma sahiptir. Elektrik ihtiyaçlarınız için her zaman güvenilir bir çözüm arıyorsanız, firmanızın uzman kadrosu sizlere yardımcı olacaktır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet !

İletişim Bilgileri

Telefon: 0(212) 613 27 27
Email: info@parcaelektrik.com
Adres: Mehterçeşme mah, 1945. Sk. No:2, 34515 Esenyurt/İstanbul

Tüm Hakları Saklıdır | Made by Çevik Grup
Hemen Ara